ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΣΥΜΠΟΣΙΟ ΚΑΙ PARTENARIAT ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΙ LOGISTICS
Εντός Ελλάδας
![Image not found](/images/1056x594/jpg/files/images/1056x594/default.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΣΥΜΠΟΣΙΟ ΚΑΙ PARTENARIAT ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΙ LOGISTICS
Έναρξη 09:00 - Λήξη 18:00
Θεσσαλονίκη
![](/files/migration/images/sebe.jpg)
Ο Σύνδεσμος Εξαγωγέων Βορείου Ελλάδος (ΣΕΒΕ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου "Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα ενίσχυσης της διασυνοριακής επιχειρηματικής δραστηριότητας μεταξύ Ελλάδας - Πρώην Γιουγκοσλαβικής Δημοκρατίας της Μακεδονίας (ΠΓΔΜ), στον τομέα του διεθνούς εμπορίου και Logistics" (ΠΚΠ INTERREG III/A), διοργανώνει πρόγραμμα εκδηλώσεων για την ενίσχυση της διασυνοριακής επιχειρηματικής δραστηριότητας, μεταξύ των δύο χωρών, στον κλάδο των Διεθνών Μεταφορών και Logistics.
Πρόσκληση σε μορφή
![](/files/migration/pdf/pdf2.gif)