Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης

Δραστηριότητα: Σχεδιασμός, διαχείριση και υλοποίηση έργων του δημόσιου τομέα • Παρακολούθηση των εργασιών και των νομοθετικών πρωτοβουλιών της πολιτείας για τις διαδικασίες των προμηθειών του δημοσίου τομέα.

Πρόεδρος της Επιτροπής: Χρήστος Σμυρνιός, UNISYSTEMS
Αντιπρόεδρος:  Σωτήρης Δημόπουλος, INTRASOFT INTERNATIONAL
Γραμματέας: Στέφανος Διονυσόπουλος, ORACLE HELLAS 

Τακτικά Μέλη                                  

  1. Άγγελος Αναγνώστου, SOFTONE, e-Collaboration Services Director
  2. Γιάννης Αναστασάκος, SPACE HELLAS, Διευθυντής Δ/νση Έργων
  3. Σωτήρης Δημόπουλος, INTRASOFT INTERNATIONAL, Sales Manager
  4. Στέφανος Διονυσόπουλος, ORACLE HELLAS, Διευθυντής Πωλήσεων Τεχνολογίας
  5. Μιχάλης Ζερβός, IKNOWHOW, General Manager Healthcare IT
  6. Αριστόδημος Θωμόπουλος, DIADIKASIA BUSINESS CONSULTING, Αντιπρόεδρος ΔΣ
  7. Ευάγγελος Κάγκας, EPSILON NET, Διευθυντής Πωλήσεων Δικτύου Συνεργατών (Ν. Ελλάδος)
  8. Φώτης Καλαμαντής, FORTH CRS, Strategy Executive
  9. Γιώργος Καλαμαράς, DATAVERSE, Managing Partner-CoFounder
  10. Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης, POSTSCRIPTUM, Διευθύνων Σύμβουλος
  11. Νίκος Μελισσουργός, HEWLETT-PACKARD HELLAS, Enterprise Account Manager
  12. Θεόδωρος Μιχαήλ, COSMOS CONSULTING, Αντιπρόεδρος
  13. Νίκη Μπουλιγαράκη, SINGULARLOGIC, Business Development Manager-Public Segment
  14. Πάνος Ξενάκης, BYTE, COMPUTER, Public Sector Sales Supervisor
  15. Αλέξης Πελέκης, ICT LOGICOM SOLUTIONS, Senior Sales Consultant
  16. Γιάννης Πουρναράς, IBM HELLAS, Διευθυντής Έργων Δημοσίου Τομέα
  17. Χρήστος Σμυρνιός, UNISYSTEMS     , Διευθυντής Πωλήσεων Δημοσίου Τομέα
  18. Σπύρος Τζηλιαλής, PRIORITY QUALITY CONSULTANTS, IT Governance Consultant
  19. Κωνσταντίνος Τσίλαγας, INTRACOM TELECOM, Senior Account Manager Public Sector
  20. Εμμανουήλ Ψυλλάκης, ΙΛΥΔΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ, Γενικός Διευθυντής                           

Παρατηρητές                                   

  1. Αργύρης Γιαννόπουλος, ΠΛΑΙΣΙΟ, b2b Purchasing & Public IT Tender Sector
  2. Ευθαλία Γρηγοράτου, SAP HELLAS, COO Greece Cyprus Malta
  3. Γιάννης Δρακόπουλος, DEXTERA, Senior Partner-Consulting Division
  4. Θανάσης Ζαφειρόπουλος, COLLECTIVES, Διευθυντής Πωλήσεων
  5. Νίκος Ζώτος, KNOWLEDGE BROADBAND SERVICES
  6. Παρασκευάς Καβαλλάρης, WIND, Fixed Market Analysis & NGA Planning Manager
  7. Ελευθέριος Καραογλάνης, HIPAC, Διευθύνων Σύμβουλος
  8. Στάθης Κεχριώτης, ΟΤΕ, Sales Manager ICT
  9. Σπύρος Κοσμάτος, ZTE, Sales Director Partnerships
  10. Νίκος Λαμπρογεώργος, CISCO SYSTEMS , Senior Account Manager, Public Sector
  11. Γιώργος Μπέλλος, ΠΛΑΙΣΙΟ, IT Group Manager
  12. Μαρία Μπούρα, ERICSSON HELLAS, Head of Government & Industry Relations & Communications, South East Europe Hub
  13. Αλέξανδρος Μπρέγιαννης, ΟΤΕ, Division of ICT Sales
  14. Αντώνης Οικονόμου, MICROSOFT, Senior Account Manager, Public Sector
  15. Τρύφων Σωτηρόπουλος, ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ, Διευθύνων Σύμβουλος
  16. Αργύρης Τσακνής, EPSILON NET, Economist, Account Director
  17. Γιώργος Τσακογιάννης, ZTE, Sales Director, Government & Enterprise
  18. Βασίλης Χρηστίδης, KNOWLEDGE BROADBAND SERVICES, Διευθύνων Σύμβουλος
ΠΕΡΙΟΔΟΣ: 2017 - 2019

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ