Διοικητικό Συμβούλιο/ Αιρετά Όργανα

Untitled 2

Διοικητικό Συμβούλιο

   
Γιώτα Παπαρίδου
Πρόεδρος Διοικητικού Συμβουλίου

Κ & Π ΤΕΧΝΙΚΗ
bio
   

Σπύρος Παμπουκίδης
Α΄ Εκτελεστικός Αντιπρόεδρος

OTS
 
   
Βασίλης Ορφανός
Β΄ Αντιπρόεδρος

CORESEC
bio
   
Σπύρος Πουλίδας
Γενικός Γραμματέας

IBM ΕΛΛΑΣ
bio
   

Κωνσταντίνος Γεράρδος
Ειδικός Γραμματέας

ΠΛΑΙΣΙΟ COMPUTERS
bio
   
Δημήτρης Παπαϊωάννου
Ταμίας

OKTABIT
 

Αλέξανδρος Μάνος
Μέλος Διοικητικού Συμβουλίου

INTRASOFT INTERNATIONAL
bio
   

Σπύρος Μανωλόπουλος
Μέλος Διοικητικού Συμβουλίου

SPACE HELLAS ΑΕ
bio
   
Κωνσταντίνος Τζοάννης
Μέλος Διοικητικού Συμβουλίου

TCS TOOLBOX CONSULTING SERVICES
bio

Εξελεγκτική Επιτροπή

 


Αθανάσιος Πετμεζάς
Πρόεδρος

cosmoONE HELLAS MARKETSITE

   


Μιχάλης Κασιμιώτης
Μέλος

HP ENTERPISE

   


Τρύφων Σωτηρόπουλος
Μέλος

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ.


Πειθαρχική Επιτροπή

 


Δημήτρης Δάφνης
Πρόεδρος

COSMOS CONSULTING

   


Γρηγόρης Κοτσικάρης
Μέλος

IKNOWHOW

   


Βασίλης Χρηστίδης
Μέλος

KNOWLEDGE BROADBAND SERVICES.

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2020

ΤΕΥΧΟΣ

18

Έρευνα για την παγκόσμια αγορά ΤΠΕ 2020/ 2021

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ

  • Σήμερα
    • 8/3Ημέρα της Γυναίκας, Ερμής, Θεοφύλακτος, Θεοφύλακτη
  • Επόμενες μέρες
    • 9/3Αέτιος, Αετίνα, Βιβιανός, Βιβιάνα, Ηλιανός, Ηλιανή, Λυσίμαχος, Λυσιμάχη, Ξάνθος, Ξανθή, Σεβηριανός, Σεβηριανή, Σμαράγδα, Σμαράγδης, Φιλοκτήμων, Σαράντης, Λωξάνδρα, Ρωξάνη
    • 11/3Θαλής, Θάλεια, Σαβίνα, Σωφρόνιος, Σωφρονία
    • 13/3Λέανδρος, Μάριος
    • 14/3Βενέδικτος, Βενεδίκτη, Ευφράσιος, Ματθίλδη, Τυροφάγου
    • 15/3Αγάπιος, Καθαρά Δευτέρα
    • 16/3Χριστόδουλος, Ιουλιανός, Γρηγορία, Γρηγόριος
    • 17/3Αλέξιος, Αλεξία
    • 18/3Εδουάρδος
    • 19/3Χρύσανθος, Χρυσάνθη, Δαρεία
    • 20/3Κλαύδια, Ροδιανός, Ρόδης, Ροδιανή , Αγίου Θεοδώρου (Θεόδωρος, Θεοδώρα, Δώρα, Ντόρα, Θόδωρος, Θοδώρα, Θοδωρής, Θοδωράκης, Θώδης, Θώδος, Δώρης)
    • 21/3Κυριακή της Ορθοδοξίας (Ορθοδοξία, Λωξάνδρα, Λωξάντρα, Ρωξάνη, Αξία)
    • 22/3Δρόσος, Δροσία
    • 25/3Ευαγγελισμός της Θεοτόκου - Εθνική Εορτή - ΑΡΓΙΑ - Ευάγγελος, Ευαγγελία, Βαγγέλης, Βαγγελιώ, Εύα
    • 26/3Πούλιος, Σύλας, Σύλα
    • 27/3Φίλητος, Φιλήτα, Λυδία, Μακεδόνιος, Μακεδονία, Ματρώνα
    • 28/3Γρηγορίου του Παλαμά (Γρηγόριος, Γρηγόρης, Γρηγορία, Γόλης)
    • 31/3Υπάτιος
    • 2/4Τίτος, Τίτη
    • 3/4Ιωσήφ, Νικήτα, Ιλλύριος, Ιλλυρία
    • 5/4Κλαυδίου
    • 6/4Ευτύχιος, Ευτυχία

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ